SnowFluff

naicu1st · 172

Online naicu1st

• Newbie
  • *
on: 10 December, 2019, 15:59:01
Prietene SnowFluff topicul deschis de mine nu era "o plangere" la adresa adminilor si a masurilor lor, dar fiecare citeste si intelege ce vrea. Scopul topicului ar fi trebuit sa fie altul si anume: luarea in considerare a unor masuri mai intense de promovare a serverului si de incercare a repopulatii lui si daca e cazul chiar eliminarea unor masuri de sanctionare.
Si asa pentru tine, nu ca ar conta, sa stii ca eu nu am facut "plangeri" pe forum pentru "limbajele" folosite de alti jucatori... "voi" sunteti foarte activi in acest sens! Sau poate e doar o constatare gresita!
Consider ca am fost destul de obiectiv.
« Last Edit: 10 December, 2019, 16:35:36 by naicu1st »

Creste iarba, iarba deasa
Perpendicular pe casa,
Vine calul si o paste
Alta iarba se dezvolta!

Offline SnowFluff

• Newbie
  • *
Reply #1 on: 10 December, 2019, 16:15:31
Te contrazici foarte rau. Reciteste ce ai scris si ce ti s-a scris, daca nu ai inteles din prima. Ai avut un singur rand in care ai propus promovarea, in rest ai acuzat si te-ai plans.
Daca tu accepti sa traiesti si sa te joci intr-un mediu ostil cu "jigniri elegante" e strict problema ta, dar nu poti baga pe gat tuturor sa accepte mediocritatile scrise de voi. Mai ales cand exista un regulament pentru aceste cazuri.
Cred si eu ca nu ai facut niciodata un post pt limbaj pentru ca nu ai avut de ce, doar nu o sa iti postezi colegii de guild.

Btw, sa dai un edit sa iti continui fraza. Cred ca ai uitat ce voiai sa zici in timp ce scriai. " si daca e cazul chiar eliminarea unor masuri de" ?!?!

Si nu, multumesc. Nu suntem prieteni.

PS: faptul ca ai deschis un thread nou pentru a comenta, dupa ce admin-ul ti l-a inchis pe celalalt, e lipsa de respect fara de acel admin.
« Last Edit: 10 December, 2019, 16:19:06 by SnowFluff »

Offline CoZoNaC

• Newbie
  • *
Reply #2 on: 10 December, 2019, 16:34:15
Cum e sa stai singur la Castel? :D

Online naicu1st

• Newbie
  • *
Reply #3 on: 10 December, 2019, 16:45:46
Ok, am inteles, se vede ca doar cu "imbarligaturi" se umbla! E pacat, acum in luna sarbatorilor de iarna ar fi trebuit sa umbli si tu, SnowFluff, cu capra/ursul/plugusorul/steaua etc., dar din pacate tu umbli doar cu "cioara vopsita", "o dai" in respect fata de admin s.a.m.d.
Am incheiat efectiv orice "dialog" pe acest subiect, o sa fim din ce in ce mai putini pana la "ultimul client". Ma surprinde sa vad ca "voi" duceti discutiile in alte directii!

Ce sa zic va urez tuturor Sarbatori Fericite si La Multi Ani!

P. S. SnowFluff fara nici o jignire iti "spun" ca nu te ridici la nivelui unuia care ar trebui sa imi fie prieten.  ;)

ROG UN ADMIN SA INCHIDA SI ACEST TOPIC PENTRU A EVITA "INEPTIILE/COMENTARIILE"!
MULTUMESC!

Creste iarba, iarba deasa
Perpendicular pe casa,
Vine calul si o paste
Alta iarba se dezvolta!

Offline SnowFluff

• Newbie
  • *
Reply #4 on: 10 December, 2019, 17:03:49
Dar nu mai imi "spune" "tu" "nimic" "pentru" "ca" "mai"  "departe" "de" "cat" "poti" "duce" "nu" "vrei" "sa" "pricepi" "sau" "sa" "intelegi" "ci" "doar" "sa" "acuzi" fara" "rost" "stii". "Clasic".

Cozonac, e ok singuri in castel. Singuri eram si pana sa nu mai jucati voi.

Offline Shinn

• Moderator
  • *
Reply #5 on: 10 December, 2019, 17:06:41
Thread closed. Va rog sa nu mai deschideti altele pe acelasi subiect. Va multumim