Propun sa discutam cu @MeTa si sa desemneze el sau noi ( playerii), prin alegere publica doua persoane, cate una din fiecare Alianta, pentru a organiza mici eventuri in joc si pe forum, fie sustinute de noi, playerii, fie de Owner.
Ar presupune doar un cont de admin, care sa aiba posibilitatea de a posta pe forum si de a avea dreptul de a scrie pe joc announcement-uri.
FARA implicatii in ban-uri/bug-uri sau sa raspunda in joc privind diverse alte lucruri ce tin de server. Strict organizare de event-uri.
Scopul este de a incerca sa facem si alte lucruri pe server, fara sa ne mai certam. Putem stabili impreuna ce eventuri sa fie organizate, de cine, cand, doar sa ne si distram intre noi.