De dragul sarbatorilor, hai sa nu mai fim Grinch perioada aceasta si sa devenim niste spiridusi.
Pentru ca anul acesta @MeTa a fost un Grinch, il provox sa finanteze concursul de brazi de anul acesta si sa devina un Mini-Santa 🙂
Pentru ca nici un brad nu e urat...propun categoria cel mai "urat" brad si sa fie premiat de @MeTa cu ce vrea barba lui 🙂
Merry Xmas !!!